o nas

 

 

Szanowni Państwo,

Jesteśmy stale się rozwijającą się firmą, co chwilę pozyskującą nowe kontrakty do obsługi w zakresie transportowym.

W związku z tym, podejmiemy współpracę z Przewoźnikami mającymi w swojej flocie ciągniki i naczepy typu firanka/plandeka 13,6 m. Jeśli dysponują Państwo takim taborem i chcą podjąć współpracę z rzetelną firmą, która terminowo płaci za wykonane usługi – zapraszamy do wypełnienia formularza lub kontaktu telefonicznego z nami. 

 

Z kim chcielibyśmy podjąć współpracę:
Oferujemy współpracę przewoźnikom posiadającym ciągniki siodłowe z naczepami (plandeka, firanka lub Mega) dając możliwość wykonywania przewozów na terenie całej Europy Zachodniej.
Głównie realizujemy transporty w relacjach importowych i eksportowych pomiędzy: DE, NL, BE, LU, FR, GB, ES, IT, rzadziej: DK, CH, AT, PT.

Stawiamy na Partnerskie relacje pomiędzy Przewoźnikiem a nami, realizując warunki współpracy, które oparte są na przejrzystych zasadach.

 

Kontakt bezpośredni:

Daniel Gałązka

Kierownik działu Spedycji Międzynarodowej

tel: 884 890 096

 

lub zapraszamy do wypełnienia formularza – odpowiemy na każdą informację od Państwa

 

Nazwa firmy (wymagane)

Adres (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nr telefonu (wymagane)

Typ nadwozia
 Plandeki Chłodnia Izoterma Platforma Zestaw Wywrotka Cysterna Bus Coilmulde Naczepa podkontenerowa Naczepa niskopodwoziowa Inne

Transport
 Polska Niemcy Francja Hiszpania Wielka Brytania Skandynawia Włochy Azja

Dodatkowe informacje
 HDS ADR Winda Podwójna obsada

Temat

inne uwagi

Wysłanie wiadomości oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Cloud Logistics Sp. z o.o. w celu i zakresie niezbędnym do realizacji obsługi niniejszego zgłoszenia.