o nas

 
 
Wierzymy, że firmę tworzą ludzie i to od nich zależy sukces całej firmy, dlatego chcemy być przyjaznym pracodawcą: przyciągającym, zatrzymującym i motywującym Pracowników.
Stale myślimy o przyszłej, potencjalnej kadrze. Oferta PRAKTYKI i STAŻE skierowana jest do osób, które swoją zawodową przyszłość chcą połączyć z logistyką, dla których transport i spedycja drogowa, morska czy lotnicza bądź inne obszary łańcucha dostaw stają się pasją. Dla osób otwartych na nowe doświadczenia, chcących posiąść wiedzę i praktykę, które z przyjemnością i zaangażowaniem będą spędzać czas z doświadczonymi pracownikami naszej firmy. Krok po kroku poznawać szczegóły tej niezwykle pasjonującej dziedziny biznesu. Dla takich osób jesteśmy skłonni poświecić swój czas, tłumaczyć, opowiadać, pokazywać i wspólnie doświadczać codziennych nowych zdarzeń jakie napotykamy przy realizacji zleceń.
Wierzymy, że swoboda doskonalenia zawodowego, bezpiecznie przyjemne miejsce pracy oraz dobre wynagrodzenie i benefity są podstawą satysfakcji pracowników.

 

Zapraszamy Cię do nas – napisz dlaczego chciałbyś u nas odbyć praktyki, co pociąga Cię w logistyce i dlaczego chciałbyś spędzić ten czas właśnie z nami – czekamy na Twoją wiadomość:

rekrutacja@cloudlogistics.pl